Arbitrum’da (ARB) Korku Yaratan Fiyat Düşüşü!

Son günlerin yıldız altcoin’i olan ARB günün en çok değer kaybeden kripto parası oldu, ARB yatırımcıları panik havasına girmiş halde.

Kripto yatırımcılarının bir süredir büyük ilgiyle beklediği ARB, geçtiğimiz günlerde birçok kripto borsasında listelenmişti. Listelenmesinden itibaren büyük yükselişler yaşayan ARB, 24 saatlik zaman diliminde en çok değer kaybeden altcoin oldu. yaklaşık olarak yüzde 17 ile büyük bir düşüş sergileyen ARB, kripto endüstrisinde dikkatleri üzerine çekti. Ekosistem bakımından çok büyük bir kitle yakalayan Arbitrum, adından söz ettirmeye devam ediyor.

Bugünün En Çok Değer Kaybeden Altcoin’i Oldu!

Kripto piyasasının yeni yıldızı, göstermiş olduğu büyük düşüş fiyatıyla birlikte ARB yatırımcılarını korku havasına sürükledi. Güncel olarak 1.24 dolar seviyelerinde seyreden ARB, Bitcoin’in (BTC) de yakın seviyeli desteğini test etmesinden büyük oranda etkilenmiş gözüküyor.

Coinmarketcap’ten alınan verilere göre, günün en çok düşen altcoin’inin ARB olması, kafaları karıştırmış durumda. Gün içersinde en yüksek değer olarak 1,45 dolara ulaşan ARB, kripto piyasasında “satış baskısıyla” karşılaşmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir