Ebrar Karakurt’tan Sıkılan Buket Aydın’a Yeşim Salkım’dan Kapak Gibi Yanıt Geldi!

Sırbistan’la karşı karşıya gelen Filenin Sultanları, yıllar sonra kupayı Türkiye’ye getirdi. Bir yandan şampiyonluğa sevinirken diğer yandan Ebrar Karakurt gündemi de devam ediyordu. Bu süreçte gazeteci Buket Aydın, Ebrar Karakurt’tan sıkıldığını söyledi. Ardından da Yeşim Salkım’dan göndermeli ağır bir yanıt geldi.

Milli gururumuz A Milli Kadın Voleybol Takımı, voleybol tarihimizde ilk kez CEV Avrupa Şampiyonası’nda şampiyon oldu. Sırbistan’la karşı karşıya gelen Filenin Sultanları, yıllar sonra kupayı Türkiye’ye getirdi.

Bu süreçte de takımın en iyi oyuncularından biri olan Ebrar Karakurt, hedef haline getirildi. Bir sosyal medya paylaşımına gelen yoruma verdiği yanıtla gündem oldu.

Karakurt, “Müslüman Türk Milleti olarak sana tahammül etmeye devam ediyoruz…” yazan bir kullanıcıya, “Boş yapma Abdülhamid” diye cevap vermişti.

Ardından da Twitter’da ‘Ebrar kadro dışı kalsın’ paylaşımları yapılmıştı. Anlayacağınız büyük bir linç yemişti.

Tepkiler sürerken gazeteci Buket Aydın da Ebrar Karakurt’tan sıkıldığını belirterek bu paylaşımı yaptı.

Sanatçı Yeşil Salkım da gazeteci Buket Aydın’ın Ebrar Karakurt hakkında yaptığı paylaşıma kapak gibi bir yanıt verdi.

“Buket kapa çeneni artık çok ve boş konuşuyorsun haydi herkes hesap kitap yapıp konuşacak diye bir kaide yok yeter yaşıtlarınla herkes kendi yatak odasından sorumlu bilmem anlatabildim mi?! En azından alın teriyle para kazanıyor yatak teriyle değil” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x