Tasarımcı Tommy Hilfiger’ın 876 milyon TL değerindeki lüks yatı gündem oldu

ABD’li moda tasarımcısı Tommy Hilfiger’in (71) 203 metrelik lüks yatı, Akdeniz’deki yaz gezileri için haftalık yaklaşık 8,4 milyon TL (444 bin dolar) ve Karayipler’deki kış gezileri için yaklaşık 9 milyon TL (476.000 dolar) arasında bir maliyetle kiralanabiliyor.

Tommy Hilfiger ve eşi Dee Ocleppo Hilfiger…

İçerik üreticisi Enes Yılmazer’in dört gün boyunca kaldığı ve izlenimlerini anlattığı Flag isimli lüks yat, Hilfiger tarafından daha önce “en değerli varlığım” olarak tanımlanmıştı.

2000 yılında Feadship tarafından inşa edilen ve 2017 yılında Hilfiger tarafından satın alınan yat, dört güverte ve yedi misafir kamarasına sahip.

Enes Yılmazer…

18 MİSAFİR KALABİLİYOR

Kiralayanlar için Flag’in 18 misafiri rahatça ağırlayabileceği söyleniyor. Yatta 17 kişilik bir mürettebat da bulunuyor.

Hilfiger, yata “yeni bir mutfak, yeni botlar, yeni oyuncaklar” da dahil olmak üzere “birçok şey yaptırdığını” söylerken “jetskileri, su kayağını, tüm sporları ve aktiviteleri seviyorum” dedi.

Yatı kiralayanlar bir su kaydırağı, trambolin, su parkı, kanolar, su kayağı, iki jetski, iki SeaBob, tüplü dalış ekipmanı, balık tutma ve şnorkel takımını da kullanabiliyor. Gemide ayrıca spor salonu ekipmanları, jakuzi ve havuz da bulunuyor.

Hilfiger’ın ana kamarasında da bir kral yatağı, çalışma odası, ısıtmalı taş zeminli iki banyo ve bir gömme dolap yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir