AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ: Öncelikli hedefimiz, bizde olmayan belediyeleri kazanmaktır

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İzmir’de partisinin yerel seçim hedefine ilişkin “Öncelikli hedefimiz, bizde olmayan belediyeleri kazanmaktır.” ifadesini kullandı.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Dağ ve AK Parti İl Başkanı Bilal Saygılı, Beydağ ve Kiraz ilçelerinde parti teşkilatıyla bir araya geldi, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar’ı ziyaret etti.

Hamza Dağ, yerel seçimlerin kendileri için ayrı bir önemi olduğunu belirterek, vatandaşın en iyi şekilde hizmet alabilmesini sağlayacak politikalar ürettiklerini ifade etti.

AK Partili belediyelerde hizmete odaklandıklarını kaydeden Dağ, “İnşallah 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlere, teşkilat olarak hazırız, bu seçimlerde yapacaklarımız planlıdır. Öncelikli hedefimiz, bizde olmayan belediyeleri kazanmaktır. Bergama’da, Kınık’ta, Bayındır’da, Menemen ve Kiraz’da gösterdiğimiz hizmet belediyeciliğini, önümüzdeki dönemde diğer ilçelerde de göstereceğiz.” diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Bilal Saygılı da CHP’nin ilçelere iki yüzlü bir siyaset anlayışı gösterdiğini savunarak, şunları belirtti:

“Kiraz’ın en büyük ihtiyacı olan hastane projesini engelleyecek kadar ileri giden bir haset içindeler. Bunu pek çok yerde yapıyorlar. Engelliyorlar ama ‘engelleniyoruz’ diye sızlanıyorlar. Daha doğrusu beceriksizliklerini örtmeye çalışıyorlar. Bu hastane mutlaka yapılacak ve halkımıza hizmet verecek. İmar planları düzenlenerek yeniden askıya çıkıldı.”

Saygılı, hükümetin İzmir’de yaptığı yatırımları da anlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x