Netflix paylaştı: ‘3 Cisim Problemi’nden özel video

‘Game of Thrones’ dizisinin yaratıcılarının, ‘Liu Cixin’in aynı isimli roman üçlemesinden uyarladığı ‘3 Cisim Problemi’ dizisi geliyor. Netflix, diziden özel bir video yayınladı.

8 bölümden oluşan dizinin yönetmenliğini 2021 yılında Oscar’a aday olan Derek Tsang üstleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Jovan Adepo, John Bradley, Liam Cunningham, Eiza González, Jess Hong, Marlo Kelly, Alex Sharp, Sea Shimooka, Zine Tseng, Saamer Usmani, Benedict Wong, Jonathan Pryce, Rosalind Chao, Ben Schnetzer ve Eve Ridley gibi isimler yer alıyor.

İnsanlığın doğanın kanunlarını altüst eden büyük bir tehdit ile burun buruna gelmesi sonucu güçlerini birleştiren bir grup bilim insanını merkezine alan dizi, 21 Mart 2024’te Netflix’te yayınlanacak.

Dizinin konusu şöyle:

1960’larda Çin’de yaşayan bir kadının aldığı önemli bir karar, uzay ve zamanı aşarak günümüzde yaşayan bir grup bilim insanında yankı bulur. Doğa kanunları gözlerinin önünde altüst olmaya başlayınca, birbirine sıkı sıkıya bağlı bir grup seçkin bilim insanından oluşan bu ekip güçlerini insanlık tarihinin en büyük tehdidine karşı koymak üzere korkusuz bir dedektif ile birleştirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x