Üç aylar mesajları 2024! Üç aylar mesajları ile fazileti ve rahmeti paylaşın

Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içine alan bu dönem, insanları bir araya getirerek sevgi, saygı ve dua dolu anları yaşamalarına vesile oluyor. İşte, bu mübarek günlerde sevdiklerimize iletebileceğimiz anlamlı üç aylar mesajları…

ÜÇ AYLAR MESAJLARI

“Üç aylarınız mübarek olsun. Bu mübarek günler, kalplerimizi rahmet ve bereketle doldursun. Dualarımız kabul olsun.”

“Üç ayların bereketi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun.”

“Üç ayların feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan üç aylarınız mübarek olsun.”

“Üç aylar, kalplerimizi temizlemenin, affetmenin ve dua etmenin zamanıdır. Bu mübarek günlerde sevdiklerinize dua etmeyi unutmayın.”

“Üç aylar, rahmet ve mağfiret ayıdır. Bu günlerde yapacağımız ibadetlerin ve dualarımızın kabul olmasını dilerim.”

“Üç aylar, yeni bir başlangıç yapmanın zamanıdır. Bu mübarek günlerde kendimizi ve hayatımızı gözden geçirmeye, daha iyi bir insan olmaya çalışalım.”

“Sevgilim, üç ayların mübarek olsun. Bu mübarek günler, kalbimizi sevgi ve muhabbetle doldursun.”

“Canım annem, üç ayların mübarek olsun. Bu mübarek günlerde dualarımız kabul olsun.”

“Sevgili babam, üç ayların mübarek olsun. Bu mübarek günlerde hep birlikte nice güzel günlere ulaşalım.”

Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice üç aylar..

İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun, makamınız cennet, Hz. Muhammed komşunuz olsun. Günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun. Üç aylarınız mübarek olsun..

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Üç aylarınız mübarek olsun…

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan üç aylarınız mübarek olsun..

Ruhu Aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, Üç ayların mübarek olsun..

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Üç aylarınız mübarek olsun…

Aklınıza gelen güzel şeyleri duaya dökün. Bakarsınız yol olur, niyet olur, nasip olur, hallolur. Bu güzel aylarda dualarda buluşmak dileğiyle…

İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu aylarda dualarda birleşmek dileğiyle, Üç aylarınız mübarek olsun…

Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Üç ayların mübarek olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x