Ünlü Şarkıcıdan Albüm Yapacağı Genç Kadına Ahlaksız Teklif! “Benimle İlişkiye Girersen…”

Kariyerinin henüz daha başında olan genç kadın şarkıcı Emaza Gibson, bundan 2 yıl önce ABD’li şarkıcı Jason Derulo’nun kariyerinde kendisine yardım etmek için ahlaksızca bir teklifte bulunduğunu iddia etti. Detaylar içeriğimizde…

Amerikalı şarkıcı Jason Derulo, genç bir kadın olan Emaza Gibson’a iki yıl önce ahlaksız bir teklifte bulunduğu suçlamasıyla gündeme düştü.

Bu iddianın ortaya çıkması da genç şarkıcı Emaza Gibson’un dava açmasıyla ortaya çıktı. Bu korkunç iddia nasıl ortaya çıkmış öncelikle ona bir bakalım.

Emaza Gibson, NBC News’e yaptığı açıklamasında “Anksiyete yaşıyorum; travma geçiriyorum. İnsanlık dışı iş koşullarıyla uğraştım. … Sıfır noktasına geri döndüğüm bu yerdeyim ve elimde hiçbir şeyim yok.” ifadesini kullandı.

Bu açıklamanın ardında yatan iddia ise Jason Derulo’nun Gibson’a yaptığı ahlaksız teklifti. Çünkü bundan 2 yıl önce 34 yaşındaki Derulo, 25 yaşındaki Gibson’la tanıştıktan sonra genç şarkıcıyı destekleyerek albüm çıkarmasına yardımcı olacaktı.

2021 yılında Jason, yeni tanıştığı Emaza Gibson’dan dört ay içinde bir mixtape, altı ay içinde de bir albüm hazırlamasını istediği iddia ediliyor.

Böyle bir teklifle karşı karşıya kalan Emaza Gibson, kariyerinin başlangıcı için bu teklifi oldukça akıllı ve mantıklı bularak anlaşmayı imzalamayı kabul ediyor.

Ancak bu süreçte Gibson, Derulo’nun kendisini sık sık içki içmeye davet ettiğini, kendisinin “ilişkilerini profesyonel tutmak” için teklifleri reddettiğini iddia ediyor. Hatta Gibson’a göre bu ortamlarda uyuşturucu da bulunuyordu.

Son olarak ise Emaza Gibson, öfke krizi geçiren Derulo’nun kendisine saldırdığını iddia etti. Mahkemeye sunulan belgelere göre Derulo’nun Gibson’a “Kariyerin için tavsiyelerimi istiyorsan benimle cinsel ilişkiye girmelisin” dediği öne sürüldü.

Gibson’un bu ahlaksızca teklifi reddetmesinden sonra ise yapım şirketiyle yaptığı anlaşmanın da rafa kaldırıldığı öğrenildi.

Emaza Gibson dava açmasının nedenini de şu cümlelerle açıkladı; ‘Benim yaşadıklarımı başka kimsenin yaşamasını istemem. Zamanımı boşa harcadılar. Bana bazı sözler verdiler. … ‘Sözleşmeyi unut’ dediler. Bana söylenen buydu. Ama yapmayacak olsaydım, bu sözleşmeye göre üzerime düşeni yapmıyor olsaydım, başım belaya girerdi. Sorumlu tutulacaktım.’ diyerek açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x